NAČÍTÁNÍ

slavikpetr.com

PRŮVODCE VÝBĚREM FOTOOBRAZU

VÝROBA A PŘÍPRAVA

Celý proces od přípravy dat, přes použité materiály až po technologii tisku je zaměřen na maximální kvalitu. Pro dosažení optimální barevnosti a ostrosti je každá fotografie individálně zpracována pomocí specializovaného softwaru. Pro tisk používáme nejkvalitnější značkové materiály a originální inkousty. Tiskneme na špičkovém stroji MIMAKI 1440dpi.

MATERIÁLY

  1. Plakát - dostupné řešení bez kompromisu na kvalitě tisku a použitých materiálech. Vložíte do vašeho rámu, pověsíte a hned dělá radost.
  2. Kapa deska - Jako podklad pro fotografii je použita lehoučká, 5mm tlustá plastová deska. Můžete hned pověsit i bez zarámování, zářivé barvy jsou krásně na očích. Praktické, stabilní, ovšem opatrné zacházení vyžadující řešení. Velkou výhodou je, že se dá na stěnu i jednoduše nalepit.
  3. Plátno - Luxusní záležitost. Struktura plátna a masivní, i po stranách potištěný pěticentimetrový dřevěný rám vytváří neobvyklou hloubku obrazu, díky které se stane výraznou dominantou vašeho bytu. Obraz potřebuje prostor a kvůli matné úpravě dostatek světla. Rozhodně doporučuju použití na větší formát, který dá vyniknout jeho vlastnostem. Toto provedení používám pro tisky do vlastního bytu.

 

ROZMĚRY

V eshopu jsou kvůli zjednodušení dostupné pouze dva rozměry, které mám vyzkoušené a osvědčené. Základní rozměr je vždycky výška obrazu ( 60 nebo 35 centimetrů), šířka se poměrně mění, vetšinou je někde mezi 90 a 110 centimetry. Pokud potřebujete vlastní specifický rozměr, není problém, stačí napsat na eshop@slavikpetr.com

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Z tisiců fotografií jsem vybral pár desítek mých oblíbených. Pokud jsem se netrefil do vašeho vkusu, nebo jsem zapomněl na vašeho oblíbeného sportovce, rád vám udělám vlastní výběr z bohatého archivu, stačí napsat na mail@slavikpetr.com